FMMI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

facebookInstagramYouTubeGooglePlus-logos-02

fmmiostrava

  RMTVC

 

 

 

Přijímající řízení

Aktuálně

STUDUJ NA FMMI
Přečtěte si o FMMI v českém vydání časopisu Scientific American!

V období od 9. 7. 2018 – 27. 7. 2018 pořádá VŠB – Technická univerzita Ostrava celkem 10 týdenních kurzů, ve kterých si můžete rozšířit své znalosti v oboru architektury, mechatroniky, biomedicíny a dalších oblastech, jako jsou obnovitelné zdroje energie či využití elektromobilu v praxi.

Bylo zahájeno přijímací řízení pro akademický rok 2018/2019.

Už ses přihlásil do prvního ročníku na FMMI? Tak to je dobrý základ. Přidej k tomu dobré známky ze zkoušek a finanční odměna až 32 tisíc Kč čeká na tebe.

Více informací po kliknutí.

Petřkovická Venuše z dílny našich slévačů.

Tři studenti FMMI VŠB-TU Ostrava vytvořili pro Ostravu tisíc kopií Petřkovické venuše v podobě klíčenky. Město je využije jako propagační předmět u příležitosti 750. výročí první písemné zmínky o něm. Celý postup a výrobu vymysleli sami studenti. Další informace po rozkliknutí.

Naše fakulta má Double Degree Program s Yokohama National University

Program je určen pro studenty navazujícího magisterského studia oboru Progresivní technické materiály a zahrnuje roční studijní pobyt na Yokohama National University

Novinky

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ DIPLOMOVOU PRÁCI NA FAKULTĚ METALURGIE A MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ VŠB-TUO

30. 4. 2018 | Česká hutnická společnost ve spolupráci s vedením TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN, a.s. vypisuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ DIPLOMOVOU PRÁCI NA FAKULTĚ...
všechny novinky ...

© 2018 VŠB-TU Ostrava